Home

اخبار موسیقی

«اقتصاد در موسیقی» بررسی می‌شود/ نقد آلبوم «از جان و از دل» سالار عقیلی

بدون دیدگاه اخبار موسیقی

دو خبر موسیقایی از فرهنگسرای ارسباران

«اقتصاد در موسیقی» بررسی می‌شود/ نقد آلبوم «از جان و از دل» سالار عقیلی

موسیقی ما – «اقتصاد در موسیقی» و نشست نقد و بررسی آلبوم «از جان و از دل» به خوانندگی سالار عقیلی عنوان ۲ نشست تخصصی حوزه موسیقی هستند که ۲۸ مهرماه در فرهنگسرای ارسباران تهران برگزار می‌شود. «اقتصاد در موسیقی» و نشست نقد و بررسی آلبوم «از جان و از دل» به آهنگسازی نوید دهقان و خوانندگی سالار عقیلی عنوان دو نشست تخصصی حوزه موسیقی هستند که روز چهارشنبه ۲۸ مهرماه در فرهنگسرای ارسباران تهران برگزار می‌شود.
 

  •  «اقتصاد در موسیقی» بررسی می‌شود

نشست باشگاه موسیقی ارسباران با موضوع «اقتصاد درموسیقی «چهارشنبه ۲۸ مهر ساعت ۱۹ در فرهنگ سرای ارسباران برگزارمی شود. در این نشست مهدی عیوقی درباره «اقتصاد گروه‌های موسیقی»، «تبلیغات در موسیقی»، «شیوه‌های تولید کتاب وآلبوم موسیقی»، «روش‌های جذب اسپانسر» به سخنرانی می‌پردازد.

مهدی عیوقی تحصیلکرده رشته مدیریت بازرگانی است و سال‌ها در زمینه موسیقی (نوازندگی واجرا)، مدیریت آموزشگاه و سرپرستی گروه‌های موسیقی فعالیت دارد.

نشست باشگاه موسیقی ارسباران با هدف طرح مباحث نظری و علمی موسیقی هرماه با حضور پیشکسوتان و هنرمندان موسیقی در این فرهنگسرا برگزار می‌شود.
 

  • نقد آلبوم «از جان و از دل» نوید دهقان و سالار عقیلی

آلبوم موسیقی «از جان واز دل» با آهنگسازی نوید دهقان و خوانندگی سالارعقیلی چهارشنبه ۲۸ مهر ساعت ۱۱ در فرهنگ سرای ارسباران با حضور داریوش پیر نیاکان، علی جهاندار، اردشیر کامکار، مهیار علیزاده وکورش متین بررسی می‌شود.

آلبوم موسیقی «از جان و از دل» تابستان و پاییز سال ۱۳۹۳ توسط گروه قمر با همراهی ۱۶ نوازنده ضبط و ابتدای سال ۹۵ در دو لوح فشرده منتشرشده است. ضمن اینکه آلبوم موسیقی «برمدارزمان» اثر فرهاد صفری نیز در این برنامه رونمایی می‌شود.

منبع : موسیقی ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها, , ,