Home

اخبار موسیقی

انصراف «محسن چاوشی» از خواندن تیتراژ سریال «هاتف»

بدون دیدگاه اخبار موسیقی

محسن چاوشی: مرا چه به سریال و تلویزیون؟

انصراف «محسن چاوشی» از خواندن تیتراژ سریال «هاتف»

موسیقی ما – محسن چاووشی که پیش از این گفته می‌شد قرار است ترانه تیتراژ سریال «هاتف» را بخواند، از همکاری در این سریال انصراف داد.
 
خواننده «پاروی بی‌قایق» در گفت‌وگو با «موسیقی ما» با اشاره به آن‌چه «سیاست‌های عجیب صدا و سیما و رفتارهای غیرحرفه‌ای تهیه‌کننده این سریال» خواند، خبر از انصراف حضور خود در سریال «هاتف» داد.
 
به گزارش «موسیقی ما»، او که هفته گذشته از رسانه‌ای شدن خبر حضورش در این سریال، پیش از عقد قرارداد دلخور بود، در این باره در صفحه شخصیاش نوشت: «همین که اجازه بدهید آلبوم‌های ما بی‌عقده خودکارهای قرمز منتشر شود و برسد دست اهلش، از شما سپاس‌گزارم؛ وگرنه مرا چه به سریال و تلویزیون و… آن هم وسط این بلبشوها و سوءاستفاده‌های اسمی و رسمی. نگذارید کارد به استخوان برسد و کار به جان. صادقانه گمان بردم در این ماه عزیز، رفتارها و زبان‌ها کمی ملاحظه کنند و اهل حرمت شوند که متأسفانه اشتباه می‌کردم. بگذریم. کوتاه سخن اینکه تا اخلاق و منش اهالی تلویزیون تغییر نکند، بعید است همکاری با این رسانه و رسانه‌های مشابه. شما هم تا چیزی را از زبان خودم نشنیده‌اید، باور نکنید.»
 
محسن چاوشی در دو سال اخیر با خواندن ترانه‌های متعدد برای سریال «شهرزاد»، نام خود را بیش از همیشه سر زبان‌ها انداخته است.

منبع : موسیقی ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها, , ,